Людина

П’ять типових помилок при переговорах про зарплату

Людям, що знаходяться в пошуку роботи, не слід приймати першу готову пропозицію. Це з’ясувалося в результаті дослідження, проведеного рекрутинговим агентством The Creative Group.

Виявилося, що ті, хто згодні з початковим пропозицією по роботі, можуть недоотримати гроші. Більше 60% роботодавців готові обговорити питання оплати з кандидатами, що сподобалися. За словами виконавчого директора The Creative Group Донни Фаруджа, у тих, хто шукає роботу, насправді трохи більше важелів впливу ніж їм здається, коли мова йде про оплату працю.
Крім того, кандидати, добре підготовлені до співбесіди, мають більші шанси отримати роботу, а також домовитися про бажану зарплатню. Для цього потрібно уникати 5 основних помилок:

Не приходити непідготовленими. Кандидати повинні мати чітке уявлення про те, скільки платять на такому місці в регіоні, де вони шукають роботу. Щоб мати певне уявлення, необхідно завчасно ознайомитися з відповідними джерелами.

Не грати в ігри. Спроби ввести в оману потенційного роботодавця найчастіше закінчуються невдачею. Не варто розповідати, що вас чекають в іншому місці з розпростертими обіймами і обіцяють золоті гори, якщо це не так. Будьте максимально чесними.

Не ставити свої потреби в основу оцінки своєї роботи. Своє бачення зарплати не варто засновувати на тому, що вам потрібна нова машина або ви швидше хочете виплатити іпотеку. Більш ефективно буде розповісти, яку користь ви зможете принести компанії.

Не зосереджуватися тільки на грошах. Розмір початкового окладу – не завжди головний показник. Роботодавець може пропонувати чудовий соцпакет або чудові перспективи росту. Перш, ніж прийняти рішення, вивчіть всю картину.

Не тягніть на себе ковдру. Якщо ви поставите ультиматум занадто рано, це може зірвати переговори. Замість цього, постарайтеся прийти до спільного знаменника і уникайте протистояння. Те, як кандидати поводяться під час переговорів, задає тон подальшим робочим взаємовідносинам.

В опитуванні взяли участь 375 представників топ-менджмента з компаній, в яких працює 100 чоловік і більше, а також 125 керівників рекламних агентств, в яких працює не менше 20 людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button