Всесвіт

Парад планет

Дуже рідкісну подію в астрономічному світі можна буде спостерігати тільки один раз в 21 столітті. Це парад планет Сонячної системи, в якому візьмуть також участь Земля, Сонце і Венера. Явище відбудеться в червні 2012 року. Відома навіть точна дата того, коли великі планети вишикуються в одну лінію – 6 червня.

 

Згідно даних науки існують два види параду планет: малий парад з чотирьох планет(Венера, Марс, Сатурн та Меркурій), що відбувається один раз на рік та Великий, в якому беруть участь Земля, Венера, Юпітер, Марс, Сатурн, Уран. Пять яскравих планет один раз на 20(!) років підходять на небосхилі близько один до одного і стають видимими в один момент в невеликому секторі.

Нас очікує Великий парад планет. За словами вчених, процес буде відбуватися близько Сонця, тому всі планети не будуть видні. Більше того, вони підкреслюють, що на нашу планету і людей дана подія не зробить значного впливу. Згідно з інформацією однієї з теорій про кінець світу в 2012 році, Земля загине через великий парад планет, який, з непідтверджених джерел, повинен відбутися 21 грудня. Як передбачали майа?

Прихильники даної теорії стверджують, що в цей день Сонце і ще 10 планет стануть на одну вісь з нашою галактикою, в центрі цієї “будови” зявиться чорна діра, яка буде посилати в бік нашої планети величезне за силою радіоактивне випромінювання. Однак, більшість вчених заперечують подібні теорії. Вони стверджують, що ні парад планет, який відбудеться в червні, ні той, який нібито трапиться в грудні, не зможуть спровокувати будь-яких руйнівних процесів на Землі, також як і не буде представляти ніякої небезпеки для нашої планети.

Натхнення


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button