Технології

Передавати повідомлення можна буде за допомогою горілки

Передавати повідомлення можна буде за допомогою горілкиКанадські вчені разом зі своїми британськими колегами, використовуючи горілку, змогли передати текстове повідомлення на відстань у кілька метрів. За основу експерименту було взято метод, який використовується в природі тваринами і комахами для обміну різною інформацією.

Виявляється, що здійснювати передачу інформації на відстань можна за допомогою спирту. Це на практиці довели вчені з канадського університету Йорка і британського Ворвік, які провели цікавий експеримент.

Для того, щоб передати повідомлення «О, Канада» на приймаючий пристрій, встановлений на відстані декількох метрів від передавача, в повітрі розпилили певну кількість спирту і використовуючи бінарний (двійковий) метод кодування, де випускання пари дорівнює одиниці, а відсутність пари – нулю, приймаючий пристрій отримав і правильно опрацював передану інформацію.

Як пояснили вчені, даний процес не є чимось фантастичним. Подібним чином тварини в природі обмінюються інформацією на відстані за допомогою феромонів, так звана молекулярна комунікація. Речовиною, яку використовували під час експерименту, був спирт.

Даний тип бездротової передачі даних навряд чи зможе знайти широке застосування, вважають дослідники. Але в деяких сферах нашого життя може бути використаний в майбутньому. Активно розвиваючі в наш час нанотехнології, наприклад, в медицині, використовуючи такий метод, зможуть проводити доставку лікарських молекул до уражених клітин нанороботами, імплантованими в людський організм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button