Людина

Перехід на зимовий час провокує набір ваги у школярів

У зв’язку із зменшенням тривалості світлового дня через перехід на зимовий час здоров’я школярів піддається небезпеці. Принаймні, саме так стверджують фахівці з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини.

foto_cikavosti_26.10.2014-06_resized

Вчені стверджують, що фізична активність відзначається у хлопців в світлий час доби і знижується з настанням темряви. Тоді як світла вечора продовжують період фізичної активності школярів в середньому на 2 хвилини, зазначають фахівці.

Читайте також: Ожиріння в підлітковому віці впливає на зарплату в майбутньому

[ads1]

Здавалося б, що навіть невелике збільшення тривалості світлого часу доби вкрай важливо для організму дітей. Оскільки зниження фізичної активності може бути причиною появи зайвої ваги у дітей шкільного віку та як результат – ожиріння.

Вченими проведено дослідження, для участі в якому були запрошені 23 тисячі школярів з країн усього світу. Учням прикріплювали акселерометри і зіставляли тривалість світлового дня з рівнем їх активності. Як виявилося, в світлий час доби активність школярів підвищувалася на 15-20%, і ближче до вечора знижувалася.

Результати даного експерименту підтвердили припущення вчених про те, що у зв’язку з переходом на зимовий час школярі можуть стати малорухомими і товстими.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button