Людина

Перелік продуктів, від яких слід відмовитися після 40 років

Та й в більш молодому віці варто скоротити їх вживання

Як відомо, люди з віком починають стикатися з різними проблемами зі здоров’ям, у тому числі і пов’язаними з неправильним харчуванням. Саме для того, щоб уникнути подібного, фахівцями були перераховані продукти, від яких слід відмовитися після 40 років.

Так, до їжі і напоїв, вживання яких з часом варто звести до мінімуму, відносяться порційна розчинна кава з вершками, газовані напої і фруктовий сік, дієтичні батончики, мафіни і кекси. Пов’язано це з тим, що, наприклад, до складу розчинної кави з вершками входить алюмосилікат натрію. Ця речовина може провокувати роздратування дихальних шляхів, шкіри та очей. До того ж у такій каві є і гідрогенізована рослинна олія, яке підвищує рівень насичених жирів, потенційно небезпечних для серця.

У свою чергу газовані напої повинні потрапити в “стоп-лист” через те, що вони можуть викликати в зрілому віці захворювання серцево-судинної системи і привести до розвитку подагри. Дієтичні батончики мають в своєму складі дуже багато “зайвих” речовин, таких як пальмова олія і синтетичні підсолоджувачі.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button