Людина

Вчені виявили різницю впливу сну на діабет у чоловіків і жінок

Вчені провели дослідження, які привели до несподіваного результату. Як з’ясувалося, сон впливає на чоловіків і жінок по-різному зі сторони розвитку діабету.

Ученые выявили разницу влияния сна на диабет у мужчин и женщин

Фахівці з’ясували, що жінки, які сплять після новорічної ночі до полудня, знижують ризик розвитку діабету в рази. А на представників сильної половини людства даний факт надає протилежний ефект, мова йде навіть про 5 хвилин. І водночас безсонна ніч може підвищити ймовірність хвороби у чоловіків. Доктор Фемке Раттерс з медичного центру VU в Амстердамі зазначив, що спостережувані 800 здорових людей показали різні результати з боку тривалості відпочинку.

«У чоловіків тривалість сну пов’язана з меншою чутливістю клітин в організмі до інсуліну, зниженням поглинання глюкози і, таким чином, підвищенням ризику розвитку діабету в майбутньому. У жінок такої асоціації не спостерігалося. Це дослідження показує, наскільки важливий сон для ключового аспекту здоров’я», – зазначили вчені.

Вчені нагадали і результати попередньої наукової роботи, в якій говорилося про те, що підйом в 6 ранку робить людину щасливішою і здоровішою, а також виявляється вплив на інтимне життя. Якщо на перших порах це час виявиться непідйомним, то незабаром будуть спостерігатися помітні поліпшення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button