Технології

Перша лінія високошвидкісної транспортної системи Hyperloop відкриється в 2018 році (фото + відео)

Футуристичний концепт транспортної системи майбутнього Елона Маска, здається, починає набувати реальних обрисів. Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) підготувала необхідні папери для схвалення будівництва першої тестової гілки системи Hyperloop, встановлення якої планується почати в каліфорнійському Квей-Веллі (екологічне місто в Каліфорнії, будівництво якого зупинилося через економічну кризу).

e67ec50b02e7b3670f17132f6080292e

Як тільки всі необхідні дозволи будуть отримані, HTT почне будівництво 8-кілометрового надземного тунелю поруч з шосе I-5, що дозволить всім тим, хто їде по цій дорозі на роботу і назад спостерігати за ходом будівництва інноваційної технології. У компанії сподіваються, що повноцінна і готова до пасажирських перевезень система буде готова до кінця цього десятиліття.

Для тих, хто забув, нагадаємо, що Hyperloop є високошвидкісною транспортною системою, яка буде пов’язувати дві точки призначення довгими вакуумними тунелями, за якими будуть пересуватися спеціальні пасажирські капсули зі швидкістю понад 1100 кілометрів на годину. Встановлена система Hyperloop зв’яже між собою Лос-Анджелес і Сан-Франциско і дозволить переміщатися між цими містами всього за 35 хвилин.

В опублікованому компанією HTT прес-релізі говориться, що останні приготування перед будівництвом займуть ще кілька тижнів. Початок будівництва планується запустити до кінця другого кварталу 2016 року, якщо до цього моменту будуть отримані всі необхідні дозвільні документи. Зацікавленість у будівництві тестової лінії Hyperloop компанією HTT висловило більше 100 компаній, які запропонували свою допомогу в реалізації цієї ідеї. Крім цього, HTT повідомляє, що збирається провести більш детальний інженерно-технічний пошук і аналіз місць для кращого розташування пілонів лінії (утримуючих тунель Hyperloop конструкцій).

«Після двох з половиною років досліджень і розробок наша команда домоглася певних успіхів у реалізації ідеї будівництва Hyperloop — першої в світі високошвидкісної транспортної системи», — говорить виконавчий директор HTT Дірк Альборн. «Подорожуючі по каліфорнійській дорозі I-5 в 2016 році зможуть на власні очі переконатися нашими досягненнями».

Після того як HTT завершить інженерно-технічні дослідження, компанія планує використовувати технології безпілотних дронів для створення загальної карти будівельної зони. Наявність такої карти дозволить більш ефективно підібрати місця для розташування самої лінії, станцій, а також підтримуючих опор. За оптимістичними прогнозами Hyperloop Transportation Technologies, будівництво першої тестової гілки завершиться в 2017 році. Громадський доступ до гілки збираються відкрити десь у 2018 році.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button