Технології

Перші випробування надшвидкістної системи Hyperloop (фото + відео)

Компанія Hyperloop One, яка активно бере участь у створенні транспортної мережі з надшвидкісними вакуумними поїздами Hyperloop, провела свої показові випробування електромагнітного візка, на якому буде переміщатися вищезгаданий транспорт.

4d3d1ada231caba66f849ec4922a99fb

Представлений прототип розігнався з прискоренням 2.5 G, яке вважається нешкідливим для людського організму, а його швидкість становила 168 км/год. Звичайно, це не заявлена швидкість 700 миль в годину (більше 1000 км/год), але і випробувальний візок рухався на відкритій місцевості без відповідних проектом умов.

Метою даної демонстрації було показати заплановану ефективність лінійних двигунів і загальну працездатність концепту. У підсумку, силова установка розігнала візок до 100 км/год за 1.1, маючи можливість рухати її зі швидкістю 650 км/год. До кінця поточного року компанія планує провести випробування вже в повнорозмірній замкнутій тестовій ділянці з прототипом пасажирської капсули, яка буде рухатися по трубі в умовах, наближених до вакууму, і на швидкості, запланованої проектом.

Джерело: engadget.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button