Технології

Перший в світі акумуляторний електровоз скорочує викиди на 11% (фото+відео)

Компанія Wabtec показала перший у світі електровоз, який зменшує вплив на навколишнє середовище під час перевезення вантажів. Локомотив FLXdrive з акумуляторним живленням використовувався як частина гібридної системи протягом тримісячних випробувань, в ході яких у компанії вийшло знизити витрату палива всієї машини на 11%. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Wabtec FLXdrive – перший у світі локомотив зі 100-відсотковим акумуляторним живленням, який використовує 18 000 літій-іонних акумуляторних елементів для живлення всіх чотирьох осей і використовує інтелектуальне управління для оптимізації ефективності. Система потужністю 2,4 мегават-години може заряджатися в депо, так само як електромобіль, але також використовує систему рекуперативного гальмування для підзарядки під час руху. Для порівняння, краща за характеристиками Tesla Model 3 має потужність 75 кВт * год – це в 32 рази менше, ніж у FLXdrive.

FLXdrive був випробуваний як частина гібридної системи зі звичайними дизельними силовими агрегатами в ході тримісячних випробувань в долині Сан-Хоакін, Каліфорнія, де він проїхав понад 21 400 км по горбистій місцевості. За даними Wabtec, було зафіксовано середнє зниження витрати палива на 11% для всього поїзда, що еквівалентно економії 23,5 тис. літрів дизельного палива або приблизно 69 тоннам CO2.

Перший в світі акумуляторний електровоз скорочує викиди на 11%

Wabtec сподівається створити ще більшу і кращу версію, збільшивши потужність до більш ніж 6 МВт * год, що, за її очікуваннями, може скоротити споживання палива і викиди вуглецю на цілих 30%.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button