Людина

Пиво наносить «смертельний удар: 5 органів, які страждають від пива

Пиво – один із найпідступніших напоїв, в першу чергу тому, що вживають його зазвичай у великих кількостях. Надмірне вживання пива призводить до серйозних проблем зі здоров’ям.

1. Шкода пива для шлунка

Пиво не є сильноалкогольним напоєм, але деякі його сорти містять до 12-14% чистого спирту. Це означає, що при вживанні 1 літра пива ви випиваєте більше 100 мл спирту, і все це разом з рідиною, яка знаходиться в стані бродіння. Така «гримуча суміш» роз’їдає слизову оболонку шлунка, а також отруює організм продуктами розпаду.

Численними дослідженнями було доведено, що особи, які регулярно вживають пиво, мають проблеми з травленням. Причина в тому, пиво сприяє загустінню шлункового соку, через що погіршується травлення. Так розвивається алкогольний гастрит, що супроводжується болями в животі, порушенням стільця і відчуттям гіркоти у роті.

2. Як пиво шкодить печінці

Як і будь-який інший алкогольний напій, пиво завдає удар по печінці. Небезпека пива в тому, що його, як правило, вживають у великих кількостях. Печінка отримує велике навантаження не тільки від алкоголю, але і від нездорової їжі, якою часто закушують пиво (копчена риба, чіпси, сухарики). Така закуска до пива рясніє ароматизаторами, консервантами, підсилювачами смаку та іншими добавками, що надають токсичну дію на печінку.

В осіб, які часто вживають пиво, нерідкі випадки хронічного гепатиту, який довгий час протікає безсимптомно.

Пивна карта Європи

3. Навантаження на нирки

Як відомо, пиво має виражений сечогінний ефект. При такому активному виділення сечі з організму вимиваються життєво необхідні речовини. Крім того, закуска до пива, містить багато солі, сприяє накопиченню рідини. Таким чином, організм отримує величезне навантаження, а механізм підтримки водно-сольового балансу дає збої. Погано функціонуючі нирки призводять до набряклості, втоми і болю в ногах, частих застуд і порушення функцій серця.

У важких випадках при пивному алкоголізмі в нирках відмічаються і органічні порушення, що призводять до відмирання ниркових тканин.

Читайте також:

4. Зловживання пивом і хвороби серця

При вживанні пива алкоголь швидко всмоктується в кров, викликаючи розширення судин. Часте вживання пива може привести до варикозного розширення вен, а у важких випадках – і розширення камер серця, що чітко проглядається при рентгенограмі.

При пивному алкоголізмі люди нерідко скаржаться на збої в серцевому ритмі, слабкість і задишку навіть при найменших фізичних навантаженнях. У таких випадках істотно зростає ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

 

5. Пиво порушує гормональний фон

Як відомо, при виробництві пива використовується хміль, який і надає напою характерний гіркуватий присмак. Але в хмелі міститься велика кількість фітоестрогенів – рослинних аналогів жіночих статевих гормонів. Якщо пиво вживати у великих кількостях, то це може призвести до зміни гормонального статусу у чоловіків. Можливо навіть зміни зовнішності (вона стає більш жіночною) і тембру голосу. Також збільшується розмір молочних залоз, а жир починає відкладатися на стегнах і сідницях.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button