Земля

Планета Нібіру з 2012 року поступово спалює Землю

Пророкування майя про кінець світу в 2012 році, впевнений письменник-фантаст Ендрю Кушнер, збулися, і загадкова Нібіру вже шість років спопеляє Землю. Однак апокаліпсис відбувається не так стрімко, як у голлівудських фільмах, коли Планету в одну мить розриває на частини.

Планета Нибиру с 2012 года постепенно сжигает Землю

Письменник-фантаст вказав на «перші симптоми негативного впливу на Землю» смертоносної Нібіру. В їх число Кушнер включив часті лісові пожежі, що змінюються незрозумілими повенями і снігом в Сахарі. Саме шість років тому виникли перші згадки про появу планети-вбивці, яка близько 3600 років подорожувала по Всесвіту, Сонячній системі. Ознакою входження Нібіру в нашу систему став потужний землетрус, який зруйнував у Японії АЕС «Фукусіма-1» і викликав сильну повінь. Пізніше почали надходити повідомлення з різних куточків Землі про появу двох сонць та інших аномальних явищ.

Часті урагани, руйнівні повені, масштабні пожежі, величезні льодовики, що відколюються і пробудження стародавніх вулканів, на думку письменника, свідчать про згубний вплив Нібіру, яка спопеляє Планету людей вже шість років. Кушнер радить світовому науковому співтовариству не скептицизм, а спільними зусиллями розробити практичні дії, спрямовані на порятунок Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button