Екологія

Плаваючий хмарочос Nature Tower – екокуточок мегаполісів

Міграція населення всередині країн – це проблема світового масштабу. Люди здійснюють зміну місця проживання, віддаючи перевагу мегаполісам, де зосереджена максимальна кількість роботодавців, об’єктів культури та освіти. Це створює додаткові труднощі на ринку нерухомості, адже житловий фонд не здатний вмістити ту кількість новоприбулих, що звалюється на міста. В цілому, урбанізація негативно позначається не тільки на комфортабельності життя людини, але і на навколишньому середовищі як в містах, так і на прилеглих до них територіях.

foto_cikavosti_15.09.2014-015_resized

Архітектори, що займаються пошуком простору для споруди додаткових будинків, дійшли висновку, що кращий вихід – це використання водних ресурсів в якості майданчика для майбутнього будівництва. Компанія Waterstudio вирішила, що будівництво стадіонів та майданчиків для паркування автомобілів на воді – це відмінна ідея.

Читайте також: Плаваючий хмарочос здатний живитися від сонця і очищати океан

Для внесення елементів живої природи в суєту мегаполісу в компанії придумали спорудити ”живий” хмарочос Nature Tower, який розташувався б на одному з водних каналів міста. Взявши за основу міцний фундамент, можна спорудити високу вежу, що складається з родючого ґрунту і рослин, які ростуть на ній. Досягнувши успіху в подібному проекті, компанія вб’є одним пострілом одразу двох зайців: екологічний ефект з’єднається з естетичним. Особливість задумки в тому, що основа вежі дозволить їй вільно пересуватися в межах водойм.

В Сінгапурі та Нью-Йорку, де зацікавилися Nature Tower, підрахували, що вартість реалізації проекту складе близько двох мільйонів доларів. В Waterstudio збираються вдатися до пошуку спонсорів, які допоможуть втілити ідею в життя. За словами Коена Олтуіса, головного ідеолога проекту, Nature Tower буде подібний величезному рекламному щиту, який, однак, не рекламує які-небудь товари, а привертає увагу жителів мегаполісів до проблем екології.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button