Всесвіт

Подивіться на фотографії планетарних туманностей, зроблені «Хабблом» (фото)

Астрономи вивчають фотографії планетарних туманностей, який сфотографував телескоп «Хаббл».

«Хаббл» робив знімки трьох туманностей в 2019 і початку 2020 років. Астрономи, що працюють в команді, використовували зображення випромінювання між інфрачервоним світлом, щоб дізнатися більше про їхні властивості.

Ці дослідження були першими панхроматичними оглядами зображень, метою яких було зрозуміти процес формування і уточнення форм планетарних туманностей.

Подивіться на фотографії планетарних туманностей, зроблені «Хабблом»Подивіться на фотографії планетарних туманностей, зроблені «Хабблом»

Так, аналіз зображень туманності Метелики підтверджує, що вона з’явилася всього близько 2 000 років тому. Також її S-образне випромінювання може бути ще молодшим. Астрономи раніше вважали, що вони виявили центральну зірку туманності, але насправді зірка не пов’язана з туманністю. Майбутні дослідження, сподіваються вчені, допоможуть знайти справжню центральну зірку.

Аналіз туманності Жука базувався на ранніх знаннях про неї. Паула Мораг Баез, аспірантка астрофізичних наук і технологій з Декалб, штат Іллінойс, назвала туманність «дивовижною» через її незвичайне поєднання циркулярно-симетричних, осесиметричних і точково-симетричних структур. Туманність також містить в собі великі маси молекулярного газу і пилу.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button