Людина

Подорожі назвали кращою альтернативою сексу

Як виявилося, у сексу все ж може бути гідна альтернатива. Фахівці одного з австралійських туристичних сервісів провели дослідження, за підсумками якого було встановлено, що величезна кількість людей готові проміняти секс на таку альтернативу, як подорожі.

Експерти попросили користувачів сервісу відповісти на питання про те, яке з занять приносить їм найбільше задоволення. Як з’ясувалося, лідерство в опитуванні належить зовсім не сексу, оскільки 57% респондентів віддали перевагу подорожам. У той же самий час, секс як головне задоволення в житті назвали лише 25% опитаних. Ще 7% зупинили свій вибір на заняттях спортом, а веселощі і вечірки обрали 6% учасників опитування.

Крім усього іншого, стало відомо, що найчастіше перевагу подорожам замість сексу віддають саме жінки. У таких пристрастях зізналися 69% учасниць дослідження, в той час як частка любителів подорожувати серед чоловіків становить лише 45%.

Примітно, що це вже не перша дослідна робота, яка показала такі результати. Роком раніше співробітники туристичної компанії також з’ясували, що переважна більшість молодих людей обирають замість сексу подорожі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть