Людина

6 способів почати жити успішно

Існує кілька способів робити речі: правильний, неправильний і обдуманий. Першим користується менша частина населення нашої планети і обумовлений він, швидше, везінням, ніж активною розумовою працею. Про неправильний говорити нема чого, тупикові шляху відмітаємо відразу. Залишається останній – обдуманий, продиктований тобі досвідом і мудрими порадами. Досвід у кожного свій, а поради тримай наші. Вони корисні, правда.

15-09-15-foto-600x399-1 (2)

Сила натовпу

Так, більша частина сили, звичайно, в правді. Але деяка – в компанії твоїх однодумців. Коли ситуація стає дійсно жорсткою, немає нічого кращого підбадьорливого голосу друга поряд. Це ж працює і для мотивації в спорті: куди легше приєднатися до хлопців на секції муай-тай, ніж понуро бігати одному в парку.

На позитиві

Будь-які заняття вимагають не тільки підготовки і зосередженості, а й позитивного ставлення до справи. Якщо починати чекати вечір п’ятниці вранці вівторка – успіху не буде. Не чиниш так сам, зате цим страждають хлопці поруч? Тобі з ними точно не по дорозі: негативний настрій – штука заразна.

Припиніть оцінювати прогрес кожний день 

Мова про те, що щоденні спроби розглядати прогрес справи, якою ти зайнятий, ні до чого не ведуть. Тільки засмучують. Прогрес видно тільки з висоти пташиного польоту – так що займися справою, вчися літати.

Брейнтрейн

Гаразд, немає такого слова. Зате воно точно пояснює, що ми мали на увазі. Чи ні? Якщо ні – тренуй мізки!

Віра в себе

Невже ще не всі зрозуміли, що віра в себе -необхідний для успіху ресурс? Спробуй кинути м’яч у кільце: найменші сумніви (без урахування везіння і поправок на вітер) відведуть його убік. Це ж відноситься до всіх сфер життя. Навіть якщо в даний момент твоє положення хитке, спробуй просто сказати собі «все вийде». Не факт, звичайно, що спрацює, але шанси на удачу виразно зростуть. Наука!

Наполеглива праця

Пробач за прописні істини. Але що робити, якщо сам ти їх впритул не бачиш? Завжди хотів навчитися малювати? Сядь і малюй, днями і ночами, навіть якщо над твоїми роботами спочатку сміється вся компанія і кохана дівчина на додачу. Через 10 000 000 годин подивимося, хто сміється останній. Боятися величезної цифри зовсім не потрібно, це всього лише 416 днів. У труні поспиш.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button