Людина

Вчені розповіли, як агресія може змінити мозок

Агресія може призвести до генерації нових нервових клітин в головному мозку, а також змінити активність існуючих клітин, показало нове дослідження.

419b4e17e24771918f1870d0ab716027

Команда нейробіологів з США та Росії вивчила зміни, які відбулися в мозку мишей, які демонструють агресивну поведінку, нападників на інших мишей і переможців в боях. Після перемоги ці миші ставали більш агресивними, і в їх гіпокампі – однієї з ключових структур головного мозку – з’являлися нові нейрони. На додаток до цього у мишей, яким було дозволено продовжити боротьбу, спостерігалися певні зміни в їх активності нервових клітин.

Вчені сподіваються, що нова інформація про нейробіологічні основи агресії не тільки допоможуть в розумінні цього важливого явища, але також будуть заохочувати дослідження і в інших областях, спрямованих на вивчення причин аутизму та інших подібних захворювань у людей. Підвищена тривожність, стереотипно повторювана поведінка, порушення здатності спілкуватися з іншими – симптоми, частково схожі на аутизм – спостерігалися у агресивних мишей з новими нейронами в гіпокампі.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button