Здоров'я

Тривалі силові тренування приносять шкоди чоловічому організмові

Американські лікарі з’ясували, скільки часу необхідно приділяти щотижневим силових тренувань. За словами дослідників, щоб не перестаратися в тиждень фізичними вправами необхідно займатися не більше семи з половиною годин.

При цьому дослідники підкреслили, що мова йде про білих чоловіків. Результати досліджень продемонстрували у чорношкірих чоловіків високий рівень витривалості порівняно з білими.

Всього в дослідженнях, що проводилися протягом 25 років (з 1985 під 2011 роки), взяли участь більше трьох тисяч фізично активних респондентів. Чоловіків віком від 18 до 55 років розділили на три групи в залежності від того, скільки часу щотижня вони приділяли силовим вправам.

Так, в першу групу увійшли чоловіки, які присвячували тренуванням дві або менше годин. У другій групі виявилися ті, хто займався від двох до семи годин в тиждень. А в останню групу увійшли найактивніші чоловіки, щотижня вони вправлялися більше семи годин.

Виявилося, що більшість білих чоловіків,які витрачали більше семи годин на тренування страждали від серцево-судинних захворювань. Приблизно 87% людей з останньої групи були схильні до цієї недуги. А ось чорношкірі чоловіки, навпаки, в більшості своїй продемонстрували відмінне здоров’я.

Кнопка «Наверх»