Людина

Вчені розповіли, як досягти довголіття

Довгі роки люди намагалися розкрити секрет продовження власного життя. Вчені розповіли, як досягти довголіття за допомогою правильного харчування та фізичного навантаження.

Основною перешкодою на шляху довгих років життя є зайва вага. Китайські вчені з університету Хуажонг повідомляють, що люди, які страждають від ожиріння, створюють додаткові проблеми організму і підвищують шанси ранньої смерті. Якщо людина не може схуднути до певного віку, у неї починають розвиватися хвороби серця, які збільшують ризик смерті на 22%. До цих висновків прийшли дослідники після вивчення 36 тис. американських громадян.

Ті, хто навпаки, залишився струнким до літніх років, змогли дожити до власного століття. Це означає, що слід приділити особливу увагу дієті і фізичним навантаженням. Щоденні вправи по пів години допоможуть не тільки скинути вагу, але і підсилити захисні функції організму. Виключення з раціону фаст-фуду і алкоголю також є ефективним. Потрібно додати в меню велику кількість овочів, які підвищують ймовірність довголіття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button