Екологія

Правильна енергія скорочує смертність

Керування автомобілем на електриці з відновлюваних джерел замість бензину може скоротити смертність внаслідок забруднення повітря на 70%.

17-12-14-foto-600x463-1

Відкриття здійснено в результаті нового аналізу циклу життя звичайного і альтернативного транспорту та його впливу на охорону здоров’я, пов’язаного із забрудненням повітря.

Результати опубліковані у виданні Proceedings of the National Academy of Sciences.

[ads2] Дослідження також показує, що перехід на електричні транспортні засоби, енергія для яких генерується з використанням природного газу, призводить до більшої користі для здоров’я. І, навпаки, транспортні засоби, що працюють на зерновому етанолі, або транспортні засоби, що живляться електрикою, отриманої в результаті спалювання вугілля, гірше для здоров’я. Перехід з бензину на ці види палива кількісно збільшить смертність внаслідок забруднення повітря на 80% і більше.

Читайте також: Життя в місті забирає 10 років життя

«Ці результати демонструють важливість чистої електроенергії, такої як на основі природного газу або відновлюваних джерел, для істотного скорочення негативного впливу транспорту на здоров’я», підсумував співавтор дослідження Кріс Тессум з коледжу науки та інжинірингу університету Міннесоти.

Натхнення: novostey.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button