Всесвіт

Президент SpaceX запропонувала прорити тунелі для колонії на Марсі

Президент компанії SpaceX Гвінн Шотвелл припустила, що в майбутньому The Boring Company Ілона Маска може прорити тунелі на Марсі для проживання колоністів.

NASA/JPL-Caltech/Malin Space Science Systems
Марсіанська панорама, складена NASA знімків з марсоходу Curiosity, які були зроблені в 2012 році

Президент SpaceX Гвінн Шотвелл таку пропозицію озвучила в інтерв’ю CNBC. «Я думаю, що за допомогою The Boring Company ми зможемо поселити людей на Марсі. Нам потрібно буде прорити для них тунелі», — сказала Шотвелл. (The Boring Company — це одна з компаній Ілона Маска, яка на даний момент займається будівництвом тунелів в США — для створення мережі швидкісного підземного транспорту. За словами Ілона Маска, перший тунель під Лос-Анджелесом — вже майже готовий і почне працювати в найближчі місяці.)

Перед колоністами Марса, якщо такі будуть, виникне безліч труднощів. Одна з головних — високі рівні радіації, що надходить з космосу: справа в тому, що Марс позбавлений сильного магнітного поля, що захищає від радіації нас на Землі. Щоб уникнути цього небезпечного випромінювання, колоністам Червоної планети доведеться якимось чином захиститися — можливо, життя на деякій глибині під землею могла б у цьому допомогти.

На даний момент SpaceX займається розробкою нової ракети-носія Big Falcon Rocket (BFR), яка, за задумом компанії, зможе здійснювати польоти на Місяць і на Марс, а також швидкі перельоти на Землі. Вже в 2022 році очікується перший запуск BFR з вантажем на Червону планету, а на 2024 рік запланований перший пілотований політ. Нещодавно підприємець показав оснастку для виробництва корпусу BFR.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button