Технології

Прогнози на 2013 рік від гуру технологій Марка Андерсона

Прогнози на 2013 рік від гуру технологій Марка АндерсонаПрогнози майбутнього – не завжди вдалі та точні. Вчені та футорологи схематично накидають ескізи майбутніх здобутків та відкриттів. Письменники-фантасти переносять нас у постапокаліптичний світ. Компьютерне моделювання дає можливість не тільки заглянути у минуле, а також передбачити майбутні процеси нашої цивілізації.  Пропонуємо вам сім найважливіших прогнозів на 2013 рік від техно-гуру Марка Андерсона.

1. Формат переносного комп’ютера, який завжди з собою, буде домінувати на глобальному комп’ютерному ринку. Ця категорія планшетів і подібних їм девайсів займе своє заслужене місце в якості найбільшого ринкового сегмента комп’ютерних пристроїв.

2. Intel: Король помер, хай живе король. Світова ієрархія виробників мікрочіпів перевернулася, оскільки Intel відіграє все меншу роль у світі комп’ютерних обчислень, а виробники мобільних мікрочіпів (серед яких лідирують Qualcomm і ARM), займають його місце на вершині.

3. Мережеве телебачення починає переважати. Більшість будинків в США будуть мати телевізори, підключені до мережі, а інші розвинені країни швидко підуть за ними по мірі того, як будуть розширюватися смуги пропускання.

4. Боротьба між технологіями LTE і оптоволоконним з’єднанням створює революцію в світі широкосмугового доступу. І ця битва визначить переможця серед різних бізнес-моделей телекомів на найближче десятиліття.

5. Google поверне свої позиції. Facebook втомився і спітнів, Apple втратила Джобса, Microsoft залишається Microsoft, Amazon єдиний гравець в своєму сегменті. Зусилля Google в області розробки електронної пошти, відео, смартфонів, карт, безпілотних автомобілів відкривають нові довготривалі шляху експансії. З усіма своїми численними помилками, компанія довела, що вона здатна знаходити і розорювати нові родючі землі. У термінах креативності Google стає новою Apple. Зараз їй необхідно засвоїти принципи підтримки продуктів або вона ризикує програти своїм конкурентам.

6. Безпілотний автомобіль стає серйозним і конкурентоспроможним глобальним проектом, у міру того, як все більше країн приймають закони, які дозволяють їх використання, а великі корпорації ведуть серйозні розробки в цій області.

7. Електронні книги стають основним форматом книг. Загальний оборот продажів електронних книг в доларах в 2013 році зрівняється з продажу паперових книг, а їх диференціальні темпи зростання перевищать 30 відсотків. Електронні книги продовжують своє сходження до домінування над ринком.

Натхнення: http://mixednews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button