Земля

Прогноз на 2050 рік

Зрозуміло, ніхто не може передбачити майбутнє зі стовідсотковою точністю. Однак комбінуючи знання про сьогоднішній день з очікуваними досягненнями, ми можемо зробити правдоподібні припущення про те, яким буде життя до 2050 року. Власне, багато наукових фантастів займалися цим з року в рік, і нічого, виходило. У найближчі кілька десятиліть, без сумнівів, нас чекають грандіозні прориви. Стовбурові клітини, генна терапія і 3D-друк органів стануть звичною справою.

maibutne_500

Але це про медицину. Прориви в регенеративній медицини відбуваються практично щодня. Зараз експерти прогнозують, що зростання відкриттів у сфері охорони здоров’я допоможе нам досягти невизначеного терміну життя до 2050 року. Як писав в одній зі своїх книг відомий футуролог Рей Курцвейл, «одного разу люди зможуть змінювати свої фізичні емоційні і когнітивні характеристики так, як вважають за потрібне».

Читайте також: Що нас чекає в майбутньому?

Домашні нанофабрики стануть сімейною необхідністю також до 2050 року, оскільки забезпечуватимуть медикаментами, їжею, одягом та іншим домашнім побутом за невелику плату або взагалі безкоштовно. Ці машини зможуть виробляти потрібні продукти з наданих хімічних речовин або відходів протягом декількох хвилин.

Роботи також стануть важливими членами сім’ї. Можливість створювати самозбирних роботів призведе до того, що ці машини стануть поширені всюди. До 2050 року технології повинні досягти межі «закону Мура», але є думка, що цей закон не абсолютний. А значить, нас чекають андроїди та інша технологічна нечисть.

Будучи керованими програмним забезпеченням і підключеними до Інтернету, домашні роботи 2050 будуть всіляко догоджати нам (адже ви цього хочете, так?). Двадцять чотири години на добу і сім днів на тиждень вони будуть працювати вдома і стежити за нашою безпекою.

Розкриття загадок свідомості, яке почалося ще з Роджером Пенроузом, підтвердить спірну теорію свідомості 20-річної давності. Дослідники з Viterbi School of Engineering створили функціонуючий синапс, що використовує нейрони з вуглецевих нанотрубок. У тестах їхні сінапсові схеми працюють аналогічно біологічним нейронам, а за їх малого розміру вони можуть бути додані в наш мозок і збільшити швидкість нашого мислення.

Мислення на високій швидкості буде сповільнювати все – принаймні так здасться нашій свідомості. Сприйняття прискорюється, але діяльність сповільнюється. Події, які в нашій голові здаються хвилинними пролітають за секунди. Ми не приймемо неправильні рішення і не запанікуємо в надзвичайній ситуації.

Після ознайомлення з небіологічним мозком, багато людей вже зараз готові замінити окремі частини свого тіла більш ефективними матеріалами, здатними самовідновлюватися в разі пошкодження. Нове покоління людей зростає з твердим небажанням вмирати і сподівається на безсмертя.

Команда Массачусетського технологічного інституту взяла на себе завдання кращого розуміння інтелекту. Разом з командою однодумців вчені сподіваються в один день розгадати таємницю нашого мозку.

Інтерес до освоєння космосу різко зріс. Китай та Індія дуже хочуть на Місяць і вже зайнялися проектуванням неймовірних космічних станцій; американські та європейські ініціативи планують самостійні колонії на Марсі.

Оскільки в найближчі десятиліття є шанс, що наше населення розселиться по колоніях на інших планетах, нам доведеться працювати над виявленням розумних форм позаземного життя. Деякі з них можуть здатися дивними, але всі ми складаємося з одних і тих же атомів. Якщо тільки антропний принцип не зіграє своє, і зустріч з інопланетянами не відкладеться на невизначений термін. І якщо не виявиться, що ми живемо в «матриці».

Читайте також: Яким буде світ через 100 років?

І хоча перспективи 2050 здаються цікавими та інтригуючими, попереду нас чекають серйозні проблеми: знайти джерело необмеженої енергії, приборкати погоду і стати світовим співтовариством, вільним від культурних відмінностей і національних проблем.

Оскільки технології розвиваються експоненціально, позитивісти вважають, що ця чарівна епоха одного разу стане нашою нагородою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. ТОГДА НЕ БУДЕТ НИКОГО УЖЕ.А БУДЕТ АНТИХРИСТ И МИРОВОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО.ПЕЧАТЬ НА ЛОБ И ЧИП ПОД КОЖУ.ТАК ГОВОРЯТ РУССКИЕ БАБУШКИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button