Інтернет

Вчені дізнаються правду про життя людства в «матриці»

Вчені повідомили, що людство може перебувати в так званій «матриці», з якої не може вийти самостійно. За словами фахівців з Незалежного об’єднання з вивчення сучасних технологій у Великобританії, в даний час розробляється масштабний проект, який повинен підтвердити або спростувати це припущення.

За словами вчених, роль матриці в даному випадку виконує сам інтернет. Через щоденне використання мережі люди забувають про своє реальне життя, повністю занурюючись у віртуальне. В даний час фахівці працюють над створенням масштабного проекту, який допоможе дати сучасній людині можливість обходитися без інтернету, який проник в її життя.

Фахівці наголошують, що тенденції розвитку науки обіцяють перехід у віртуальну реальність вже протягом найближчих двохсот років. В ході прогресу з’являється все більше технологій, здатних позбавити людину від фізичної діяльності будь-якого роду. При цьому вона зможе залишатися на одному місці протягом усього життя, підживлюючи внутрішні органи шляхом введенням в кров необхідних для життєдіяльності речовин.

Читайте також: 

Сем Альтман, який є головою Незалежного об’єднання з вивчення сучасних технологій у Великобританії, розповів, що вже зараз є передумови до переходу в так звану «Матрицю». За його словами, багато людей в Силіконовій долині стали одержимі тривимірним моделюванням, намагаючись вивести його на новий рівень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button