Наука

Проживання вище сьомого поверху збільшує ризик смерті від серцевого нападу

Вчені з Канади повідомили, що у людей, які проживають на високих поверхах, збільшується ризик смерті від серцевого нападу. Також смерть людей пояснюють і тим, що лікарям необхідно більше часу, щоб потрапити до хворого.

Лікарі клініки Святого Михайла в Торонто вважають, що від висоти житла людини залежить магнітне поле. Воно зменшується в залежності від висоти квартири, і таким чинником, швидше за все, пов’язано зниження імунітету, а слабкий організм ризикує підхопити запалення, яке вплине на серце, судини і нервову систему.

Вчені стежили за 8000 людьми, які в період з 2007 по 2012 роки були госпіталізовані. Лікарі відзначили тих, кому необхідна допомога у результаті пережитого серцевого нападу, і з’ясували, що вижило більше людей, у яких житло на першому і другому поверхах.

Загибель хворих на інших поверхах пов’язують і з тим, що лікарі не можуть швидко надати допомогу потерпілому, адже їм необхідно більше часу, щоб дістатися до хворого. Найбільший ризик приписують тим, хто живе вище сьомого поверху.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button