Головна / Людина / Психіатр розкрив способи «підзарядки» позитивною енергією

Психіатр розкрив способи «підзарядки» позитивною енергією

Психіатр Мохамед Хані розповів про можливість так званої «підзарядки» позитивної життєвої енергії. За словами фахівця, головною умовою початку такого процесу є зміна способу життя.

«Наявність позитивної енергії дозволяє скоротити кількість нервових зривів, стресів і проблем у людському розумінні. Як правило, людина сама переконує себе, що у неї щось не так. Якщо вірити у краще, проблеми стануть всього лише ненадовго перепонами на шляху до звершень. Це ж стосується і підзарядки позитивною енергією. Якщо індивід візьметься за нові справи, то він стане почувати себе значно краще», — розповів Хані.

Головним правилом оновлення позитивного заряду психіатр назвав вихід з так званої «зони комфорту». За його словами, життя людини завжди пов’язане з певними труднощами, які вона намагається долати. Постійний спокій і відсутність стресових ситуацій також може нашкодити і викликати емоційне вигорання навіть на улюбленій роботі.

Також фахівець порекомендував скоротити спілкування зі знайомими, які схильні дивитися на життя в негативному ключі. Особливу увагу варто приділяти руховій активності, що сприяє стабільній роботі нервової системи.

Натхнення: dni24.com