Людина

Психіатр розкрив способи «підзарядки» позитивною енергією

Психіатр Мохамед Хані розповів про можливість так званої «підзарядки» позитивної життєвої енергії. За словами фахівця, головною умовою початку такого процесу є зміна способу життя.

«Наявність позитивної енергії дозволяє скоротити кількість нервових зривів, стресів і проблем у людському розумінні. Як правило, людина сама переконує себе, що у неї щось не так. Якщо вірити у краще, проблеми стануть всього лише ненадовго перепонами на шляху до звершень. Це ж стосується і підзарядки позитивною енергією. Якщо індивід візьметься за нові справи, то він стане почувати себе значно краще», – розповів Хані.

Головним правилом оновлення позитивного заряду психіатр назвав вихід з так званої «зони комфорту». За його словами, життя людини завжди пов’язане з певними труднощами, які вона намагається долати. Постійний спокій і відсутність стресових ситуацій також може нашкодити і викликати емоційне вигорання навіть на улюбленій роботі.

Також фахівець порекомендував скоротити спілкування зі знайомими, які схильні дивитися на життя в негативному ключі. Особливу увагу варто приділяти руховій активності, що сприяє стабільній роботі нервової системи.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button