Людина

Психологи назвали вісім секретів привабливості людини

Фахівці назвали ряд рис людини та поведінкових трендів, які роблять нас привабливими в очах інших людей. Про це пише «Психологія здоров’я».

Зокрема, це:

  1. Люди обожнюють недоказане, не повністю відкрите, загадкове. Не показуйте кожному свої таланти та хобі. Людям цікаво відкривати незвідане, а пізніше відкриття переростають у симпатію.
  2. Висловлюйте себе без фільтрів. Виглядати привабливо можна не боячись ділитися безглуздими історіями, слабкостями, сміхом і незграбними моментами. Це породжує емоції, а емоції — почуття.
  3. Пам’ятайте чужі імена. Ім’я — це найприємніший і важливий звук для людини. І добре, якщо ви вимовляєте його частіше.
  4. Сяйте. Не бійтеся торкатися своїх своїх співрозмовників. Дотики підсвідомо сигналізують людині про довіру та безпеку. Тільки не переборщіть.
  5. Посміхайтеся. Доречна посмішка — це найефективніший спосіб повідомити іншим про благі наміри. І це інструмент, який завжди під рукою.
  6. Гумор. Змушуйте інших сміятися, але не будьте ідіотом. Не бійтеся використовувати самопринизливі жарти й іронію. Гумор асоціюється з розумом і чесністю, якщо він доречний і тонкий.
  7. Не скаржтеся. Людям не подобається спілкуватися з тими, хто є таким же скиглієм. Вони хочуть іншого, свіжого. Не критикуйте інших і зачіпайте в розмовах теми, які принесуть задоволення і вам, і співрозмовника. Не чіпляйтеся за негатив.
  8. Поважайте себе. Не можна бути завжди доступним для кожного 24/7, згадуйте перший пункт. Ненароком покажіть, що вам є з ким ще проводити час. Це зробить вас менш розпачливим у чужих очах і більш привабливим.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button