Головна / Людина / Зв’язок між чоловіком і жінкою

Зв’язок між чоловіком і жінкою

Чому, коли чоловік прив’язаний до однієї жінки, а жінка прив’язана до одного чоловіка, це сприятливо як для їхньої психіки, так і для успіху і благополуччя в їхньому житті?

01-04-15-foto-600x406-1

Чоловік прив’язаний до однієї жінки, а жінка прив’язана до одного чоловіка, це сприятливо як для їхньої психіки, так і для успіху і благополуччя в їхньому житті. Коли у чоловіка і жінки утворюється зв’язок, їх тонкі тіла переплітаються, утворюючи Одне. Йде взаємообмін енергій, жінка дає чоловікові свою жіночність, чоловік їй свою мужність, так вони знаходять єдину Силу, Шакті, стають єдиним організмом.

Чому нам не подобається, коли нам зраджують? Тому що нас позбавляють тонкої енергії, Шакті, нас немов обкрадають. Нормальна жінка не піде на зраду, вона розквітає, розкриває свою жіночність саме з одним чоловіком, вона стає істинно щасливою від відданості єдиному чоловікові. Як і чоловік знаходить розумність, чоловічу силу, здатність досягати успіху, будучи вірним одній жінці.

Багато хто зараз починають розуміти силу вірності, силу цнотливості. Але що робити, якщо в минулому у вас не було цих знань, якщо залишилися кармічні зв’язку з минулих життів, якщо є незавершені відносини в цьому житті, і ці ефірні зв’язки зараз не дають вам побудувати нові гармонійні відносини або перешкоджають розвитку вже створених відносин?

Читайте також: 

Найголовніше — це правильно завершити всі відносини. Під час розриву ми відчуваємо хворобливі емоції, і дуже важливо не зберігати в собі цей біль, а висловитися. Добре проговорити про свій біль або образи близьким людям, родичам, подругам, які вас підтримають. Інакше рана не загоїться, залишиться неприємний болючий осад в душі. І ще один важливий момент, необхідно вміти розлучатися з любов’ю і прощенням. Помилка в тому, що більшість розлучається, випробовуючи негативні емоції, не пам’ятаючи про хороші моменти. Але відновлює серце саме любов.

Після розриву необхідно дати собі час, щоб відновитися. Багато хто, щоб не відчувати хворобливих відчуттів після розставання, вступають в інші відносини, перемикають увагу на іншу людину. Люди не дають час зажити своїм ранам. Але хороших відносин з цього не вийде, всі проблеми попередніх стосунків перейдуть у ці, бо тонке тіло не очищено, в них ще є пам’ять про іншу людину. Щоб відновитися після розриву повинен пройти мінімум рік.

Чому багато відносини, шлюби, закінчуються розривом? У багатьох випадках це якраз пов’язано з тим, що вони були побудовані в несприятливий час, коли людина ще не відновилася після попередніх стосунків, вона ще себе не очистила, ще не пропрацювали образи.

Тому дуже важливо, якщо ви хочете створити по-справжньому міцні, гармонійні стосунки, дати собі як мінімум рік на очищення, відновлення.

Натхнення: cluber.com.ua