Людина

Ґаджети основна причина безсоння

Науковці з Великобританії та Сполучених Штатів зробили наступний висновок – застосування різних гаджетів, наприклад, смартфонів або планшетів, може викликати безсоння.

Безсоння – небезпечне захворювання, внаслідок якого водії стають учасниками дорожніх аварій, засинаючи за кермом, а крім того воно призводить до захворювань типу ожиріння, раку, а також різних серцевих захворювань.

Ґаджети основна причина безсоння

Вся справа в гормоні, який називається мелатонін, саме він впливає на цикли сну і неспання, а крім того, розвивається інтенсивніше в темряві, викликаючи, таким чином, сонливість. Хвилі світла при цьому, які досягають певної довжини, навпаки, даний гормон пригнічують.

Виявляється, сучасне штучне світло, а саме хвилі світла з синього спектра, затримують в людському організмі викид мелатоніну. Дані світлові хвилі, в основному, використовуються в смартфонах, телевізорах і комп’ютерних моніторах з плоскими екранами.

Людина може не спати без шкоди для здоров’я приблизно 9 годин. Далі настає втома, виникає сонливість. Якщо не лягти відпочивати, організм почне виробляти мелатонін, що викликає сон. Однак певної довжини світлові хвилі пригнічують вироблення даного гормону в мозку людини.

Фахівцями наголошується, що люди, які сидять в Інтернеті або ж листуються SMS по дві години перед сном, мають в організмі підвищений рівень стресу в порівнянні з тими, хто вечори проводить іншим способом.

Звичайно, безсоння може бути викликане іншими турботами, коли, наприклад, у вашої дитини намічається святкування дня народження і ви починаєте панікувати. Краще таку справу довірити професіоналам, який детский день рождения Одесса, чи в іншому місті організують замість вас, позбавивши тим самим стресу та безсоння.

Трохи раніше американські соціологи повідомили, що за їх опитуваннями, жінки сьогодні готові відмовитися заради гаджетів від сексу: 48 % респондентів погодилися провести цілий місяць без інтиму за умови, що смартфоном можна буде при цьому користуватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button