Головна / Людина / Вчені розповіли про методи боротьби з «епідемією» самотності

Вчені розповіли про методи боротьби з «епідемією» самотності

Експерти вивчили природу такого явища, як самотність, що останнім часом охоплює все більш широку аудиторію. У рекомендаціях вчених містяться прості способи боротьби з цим неприємним явищем.

Сучасне суспільство швидко розвивається і все більше вдосконалюється. Однак, незважаючи на всі наукові досягнення, усе більше людей скаржаться на самотність, у середовищі експертів відсутність друзів і близького спілкування вже називають епідемією.

Американські дослідники назвали способи боротьби з почуттям самотності, так, найбільш ефективним з них є свідоме спілкування з іншими людьми. При цьому медики нагадують, що дискомфорт, викликаний самотністю, може згубно вплинути на психіку людини, провокуючи різні захворювання. Вивчивши молодь віком 18-22 роки, вчені виявили тенденцію зменшення кількості часу, проведеного з друзями або в бесіді, спільних походів і розваг.

Експерти рекомендують молоді, в першу чергу, самим намагатися встановлювати більше контактів і теплих взаємин. Для цього необхідно більше посміхатися і нести позитив. Відсутність постійного стресу благотворно позначиться і на фізичному здоров’ї, запобігши запальні процеси.