Різне

УкрСЕПРО Український Сертифікат відповідності якості

Сертифікат УкрСЕПРО має таке ж значення, як сертифікат ГОСТ-Р в Росії , створений після виходу України зі складу СРСР на основі власних, розроблених у країні стандартів. Незважаючи на те, що цей сертифікат володіє такими ж функціями як і сертифікат ГОСТ-Р, спостерігаються деякі відмінності.

Сертифікат якості УкрСЕПРО, видається організаціями, акредитованими державним органом сертифікації та метрології України (ДССУ).

Сертифікат якості УкрСЕПРО, є своєрідним знаком відповідності якості і широко застосовується на митницях, внутрішньому ринку, оптових і роздрібних магазинах України.

Види сертифікатів якості УкрСЕПРО:

Одноразовий сертифікат (для однієї партії): Для отримання такого сертификата соответствия украина обов’язковою умовою є наявність контракту з однією з українських фірм-імпортерів. У числі інформації, що міститься в сертифікаті, вказується назва фірми-імпортера, місцезнаходження заводу виробника, номера ТН ЗЕД (номер позиції в митних тарифах), дата і номер контракту. Ці сертифікати спеціально видаються тільки для фірм-імпортерів і тільки для разового користування.

1-річний сертифікат на серійне виробництво: Сертифікат, що видається на 1 рік, без відвідування підприємства експертами від УкрСЕПРО, тільки на підставі дослідження зразків та документів. Такий сертифікат необхідно оновлювати в кінці 1-річного строку.

2-річний сертифікат на серійне виробництво: Сертифікати, видавані на серійне виробництво, дійсні протягом 2 роки, що оформляються після відвідування підприємства експертами від УкрСЕПРО. Цей сертифікат є дійсним для оформлення митних документів і реалізації товару протягом 2 роки.

5-річний сертифікат на серійне виробництво: Це сертифікати, що видаються на підставі результатів відвідування підприємства експертами, термін дії яких становить 5 років. Для того, щоб отримати такий сертифікат, потрібна наявність міжнародного сертифіката відповідності надійності системи якості ІСО 9000. Крім того, 5-річний сертифікат якості УкрСЕПРО потребує щорічного підтвердження дотримання умов.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button