Головна / Фото / Рідкісного білого лева зняли в ПАР

Рідкісного білого лева зняли в ПАР

Фотографам вдалося зняти в національному парку на північному сході Південно-Африканської Республіки (ПАР) дуже рідкісного білого лева.

Daryl Dell / Facebook

На початку березня двох фотографів дикої природи — Майку Сазерленду (Mike Sutherland) і Деріл Делл (Daryl Dell) — вдалося зняти дивно рідкісного білого лева в Національному парку Крюгера, розташованому на північному сході ПАР, передає Daily Mail. На знімках цьому незвичайному дитинчаті всього близько 4-5 днів: на одному — левиця переносить його у пащі, на іншому біле левеня знаходиться в лігві (там також знаходиться левиця з двома іншими дитинчатами).

Mike Sutherland / Facebook

Відзначається, що білі левенята зустрічаються дивно рідко. Як пише National Geographic, вони можуть народитися лише в тому випадку, якщо в обох батьків є рецесивна мутація в гені, який виробляє пігмент меланін. Вважається, що у таких тварин лейкизм, а не альбінізм, так як у них все ж є деяка пігментація.

Білі леви дуже рідкісні ще й тому, що нормальне, жовто-коричневе забарвлення допомагає цим тваринам ховатися під час полювання. Білий же колір сильно виділяє лева на тлі навколишньої природи — особливо вночі, коли ці хижаки виходять на полювання.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments