Наука

Родзинки виявилися “супер-продуктом” для зміцнення здоров’я

Ізюм містить в собі безліч корисних речовин, які зміцнюють загальний стан здоров’я. Медики назвали його “супер-продуктом”, який повинен стати частиною щоденного раціону.

Існує велика кількість застосувань родзинок в кулінарії. Крім його вживання в чистому вигляді, продукт можна додавати у випічку, десерти, салати та інші страви. Дослідження хімічного складу засушеного винограду показали неймовірні результати. Виявилося, що родзинки містять багато вітамінів, клейковини, антиоксидантів, флаванолів, цинку і селену. Такий “коктейль” з мікроелементів дозволяє поліпшити мікрофлору кишківника і навіть врегулювати вагу.

Крім того, він набагато більш корисний, ніж свіжий виноград, оскільки його часто рекомендують людям, які страждають від анемії. Це пов’язано зі сприятливим впливом родзинок на серцево-судинну систему. Відомо, що він здатний знижувати артеріальний тиск і процеси, що сприяють ранньому старінню. При цьому дієтологи рекомендують утриматися від надмірного вживання продукту, оскільки він вважається висококалорійним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments