Наука

Родзинки виявилися «супер-продуктом» для зміцнення здоров’я

Ізюм містить в собі безліч корисних речовин, які зміцнюють загальний стан здоров’я. Медики назвали його «супер-продуктом», який повинен стати частиною щоденного раціону.

Існує велика кількість застосувань родзинок в кулінарії. Крім його вживання в чистому вигляді, продукт можна додавати у випічку, десерти, салати та інші страви. Дослідження хімічного складу засушеного винограду показали неймовірні результати. Виявилося, що родзинки містять багато вітамінів, клейковини, антиоксидантів, флаванолів, цинку і селену. Такий «коктейль» з мікроелементів дозволяє поліпшити мікрофлору кишківника і навіть врегулювати вагу.

Крім того, він набагато більш корисний, ніж свіжий виноград, оскільки його часто рекомендують людям, які страждають від анемії. Це пов’язано зі сприятливим впливом родзинок на серцево-судинну систему. Відомо, що він здатний знижувати артеріальний тиск і процеси, що сприяють ранньому старінню. При цьому дієтологи рекомендують утриматися від надмірного вживання продукту, оскільки він вважається висококалорійним.

Кнопка «Наверх»
Закрыть