Людина

Романтика відносин і що від неї залишається через декілька років

Психологи давно помітили, почуття закоханості, яке окрилює, проходить вже після двох-трьох років спільного життя, а потім в романтику відносин вихором вриваються побут і сірі будні, і ось колишньої сили почуттів вже й слід прохолов.

23-04-15-foto-700x350-1

Що ж насправді міняється в житті двох закоханих через три роки? Давайте подивимося разом, і може хтось із читачів впізнає тут себе:

1. На початку відносин ви повільно, але вірно закохуєтесь в його особливий аромат – в запах його парфумів або одеколону. Три роки по тому ви вчитеся миритися з тим, що він періодично псує вам повітря.

2. На початку відносин ви щоночі засинаєте в міцних обіймах один одного. Три роки потому 5-6 хвилинні «чергові» обнімашки змінюються пошуком комфортної позиції для сну, або зовсім ви відходите до сну на протилежних сторонах ліжка спиною один до одного.

3. На початку ваші відносини наповнені побаченнями, поцілунками, безсонними ночами, нескінченними довірчими постільними бесідами і небажанням засипати раніше другої години ночі, тому що ви ніяк не можете відірватися один від одного. Три роки по тому ви вважаєте, що найсексуальніша річ на світі – це лягти раніше без зайвих слів.

4. На початку відносин ви боязкі і сором’язливі і повні рішучості показати тільки кращі свої якості, щоб виглядати ідеальним партнером. Три роки потому повне розкріпачення у відносинах вже дозволяє вам ходити в туалет з відкритими дверима, тому що ви не хочете перервати розпочату розмову.

5. На початку відносин ви з захопленням будуєте плани на День всіх закоханих, в які обов’язково має увійти святкова вечеря, валентинки та інші романтичні дрібниці. Три роки по тому кожен день ваших відносин нагадує День святого Валентина, тільки замість шоколаду і цукерок ви даруєте коханому таблетку імодіума, так як у нього раптово почалася діарея.

6. На початку відносин ви граєтесь тим, що посилаєте один одному свої фото пікантного змісту. Три роки по тому ви все ще продовжуєте розпочату традицію, тільки тепер замість сексуально надутих губ і вабливого погляду на фото красується подвійне підборіддя.

[ads2] 7. На початку відносин ви постійно турбуєтеся, чи не застрягло чого в зубах, адже ви хочете виглядати на всі сто. Три роки потому ви знаєте, що якщо в зубах застряг перець, то коханий прямо скаже вам про це, а краще сам його витягне.

8. На початку відносин ви обсипали один одного компліментами. Три роки по тому ви як і раніше говорите один одному приємні слова, які врівноважуються частими нагадуваннями про те, що ви зводите один одного з розуму або час від часу буваєте надокучливими.

9. На початку відносин ви ретельно вибираєте страви в ресторані. Салат або макарони – чим простіше, тим краще, головне, щоб їжа не застрягла в зубах і не зіпсувала вам подих. Три роки по тому ви їсте найбільший чізбургер, який тільки знайшовся в меню, не забуваючи при цьому смачно причмакувати і видавати звуки повного захоплення. Вас більше не турбує звисаюча з вусів капуста, адже ваш партнер навіть не помічає цього, тому що робить те ж саме.

10. На початку відносин вас переповнює нервове збудження і запаморочливий азарт кожен раз, коли ваш партнер дзвонить вам. Три роки потому замість боязкого «привіт» ви обмежуєтеся звичайним «ей» або який-небудь жартом.

11. На початку відносин ви намагаєтеся виглядати якнайкраще в очах один одного. Через три роки ви здаєтеся один одному сексуальними навіть якщо після сну виглядаєте так, як ніби по вам проїхався поїзд.

12. На початку відносин ви щасливі прокинутися посеред ночі, якщо одного з вас охоплює сексуальний потяг. Через три роки ви не спите вночі тому, що у вас болить голова і вам терміново потрібна його / її підтримка.

13. На початку відносин ви не можете відірвати один від одного погляду. Три роки по тому ви обидва визнаєте, що крім вашого партнера існують і інші привабливі люди.

Читайте також:

14. На початку відносин вас приваблюють один в одному зовнішні якості: волосся, очі, фігура. Через три роки крім цього ви починаєте оцінювати більш особисті якості, такі як почерк, голос або те, як ваш партнер виглядає з книгою в руках.

15. На початку відносин ви часто балуєте один одного маленькими сюрпризами, наприклад, свічкою або рамкою для фотографій. Три роки по тому, купуючи нову зубну щітку, ви не забуваєте і про партнера, за що він вам напрочуд вдячний.

16. На початку відносин ви можете годинами розповідати про себе або ваші переваги. Три роки по тому ви вкотре нагадуєте, що терпіти не можете сальсу, а через морозиво, з’їдене на ніч, вам сняться кошмари.

17. На початку відносин ви любите оточувати ваші гігієнічні звички ореолом таємничості і намагаєтеся діяти так, ніби не докладаєте жодних зусиль, щоб виглядати надзвичайно. Три роки по тому ви попереджуєте, що вже три тижні не голили ноги, тому перед сном вам доведеться відвідати душ. Ось така вона «романтика»!

Натхнення:mixstuff.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button