Людина

Вчені довели, що вечірки сприяють поліпшенню психічного здоров’я

Згідно з недавнім дослідженням, у тусовщиків менше проблем з психікою. Але не всі вечірки такі гарні — розповідаємо, як з розважального заходу витягти максимум користі.

Photo by Anthony DELANOIX on Unsplash

Вчені з Університету Індіани прийшли до висновку, що відмінна вечірка може принести користь психічному здоров’ю. Головне, щоб на святі були присутні ці три речі: хороша компанія, їжа і питво, веселощі.

Дослідники протягом декількох років використовували поведінкові експерименти для опитування тисяч людей. Їх результати показали, що святкування будь-якої події з близькими і рідними сприяє посиленню сприйняття соціальної підтримки.

Сприйнята соціальна підтримка – це віра в те, що людина має соціальне коло, яке буде поруч, коли відбудуться негативні життєві події. Вчені впевнені: така віра сприяє поліпшенню фізичного і психічного здоров’я, включаючи збільшення тривалості життя і зниження рівня тривоги і депресії.

За результатами дослідження був зроблений ще один висновок: віртуальні збори так само ефективні, як і реальні. Головне – дотримуватися все ті ж правила: їжа, напої і позитивний настрій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button