Технології

Розроблено акумулятор, який здатний зарядити смартфон за 5 хвилин

Американський стартап Elecjet створив новий акумулятор на основі графену.

Разработан аккумулятор, который способен зарядить смартфон за 5 минут

Компанія Elecjet, що спеціалізується на універсальних перехідниках і адаптерах для портативних пристроїв, розробила універсальний портативний акумулятор ємністю 6 тис. маг. Акумулятор підтримує зарядку до 60 Вт, що дозволяє заряджати не тільки смартфони, але і ноутбуки. За словами розробників, за допомогою нового пристрою енергоємні iPhone X і iPhone 8 будуть повністю заряджатися за 90 хвилин, тоді як зазвичай для цього потрібно близько трьох годин. Менш вимогливі моделі iPhone 5, 6, 7 і SE заряджаються всього за 5-10 хвилин.

Важливо, що сам акумулятор заряджається швидше всіх існуючих аналогів на ринку: за рекордні 20 хвилин. Теоретично, він зможе зарядитися, поки ви п’єте каву в перерві між поїздками по місту, після чого у вас цілий день з собою буде повноцінна розетка для ноутбука і телефону.

Акумулятор має роз’єм USB-C, роблячи його сумісним з адаптерами живлення для Nintendo, MacBook, Lenovo, Dell і HP. Спеціальний адаптер дозволяє працювати навіть зі старими зарядними пристроями для ноутбуків або адаптерами MagSafe.

«Ключовою частиною цього проекту є акумуляторна батарея, — каже Уейд Лам, менеджер по продукції Elecjet. — Наш партнер CellsX 13 років спеціалізується на виробництві композитних батарей на основі графену.»

Проект був розміщений на Kickstarter і вже давно перевищив початковий цільовий показник у розмірі $10 тис. Ціни на пристрій починаються від $59. Поставка перший зарядних пристроїв запланована на березень 2018 року. Головні переваги батарей на основі графену — це екстраординарно швидка зарядка і тривалий час роботи. Це робить їх привабливими і для міського транспорту. Elecjet також працює над створенням електровелосипеда City Delivery, який заряджається за 15-25 хвилин і має запас ходу 80-100 км.

Завдяки новій функції iPhone популярність бездротової зарядки телефонів зросте. Стартап Pi, який об’єднав випускників МТІ, збирається збільшити радіус дії цієї технології до 30 см у всіх напрямках.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть