Технології

Поновлювані джерела енергії в США в 2020 році вперше виробили більше енергії, ніж вугілля або атомна енергія

Відповідно до нового звіту Управління енергетичної інформації США, у 2020 році відновлювані джерела енергії виробили більше енергії, ніж вугілля чи ядерна енергія. В цілому гідро-, вітряна і сонячна енергія склала 21% вироблення електроенергії в країні.

Згідно з IFL Science, вперше в історії поновлювані джерела енергії були другим за величиною виробником електроенергії в США.

За останній рік в США було зафіксовано рекордне зростання виробництва відновлюваної енергії: тільки у 2020 році було додано 26 гігаватів виробничих потужностей, що на 80 відсотків більше, ніж у 2019 році. У поєднанні з попередньою інфраструктурою це збільшило загальне виробництво відновлюваної енергії до 170 гігаватів, що витіснила ядерну та вугільну промисловість всього на кілька відсотків.

Зараз поновлювані джерела енергії стають другим за величиною виробником електроенергії в США, хоча все ще відстають від природного газу з великим відривом в 19%. Однак, якщо порівнювати з поновлюваними джерелами енергії й атомною енергією, 41% виробництва електроенергії в США в цей час низьковуглецевої або безвуглецевої.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button