Всесвіт

Розробляється метод анабіозу для польотів на Марс

SpaceWorks, придуманий особливий спосіб для відправлення людини на Марс, яка є однією з найзагадковіших планет Сонячної системи. На думку вчених, найбільш комфортно дістатися до Червоної планети астронавти зможуть в стані, так званого, «летаргічного сну».

14-01-15-foto-600x338-1

На думку вчених, саме в такому стані астронавтам буде більш зручно і безпечно здійснити це космічну подорож, крім того цей спосіб польоту стане і більш вигідним у фінансовому плані. У тому випадку, якщо під час польоту до Марса люди будуть перебувати в стані летаргічного сну, то розміри самого апарату можуть бути виконані в значній мірі меншими, а саме в п’ять разів. Відповідно, що й витрати на прожиток і воду для астронавтів значно скоротяться, якщо все переводити в рази, то їжі і води буде потрібно втричі менше.

[ads2] Сама ж методика, яку пропонують американські вчені, є досить простою: астронавти будуть занурені в стан, який фахівці називають «терапевтичним заціпенінням», і яке може тривати від дев’яноста до ста вісімдесяти днів. Цей стан, на думку вчених, є найбільш близьким до того, в якому людина перебуває під час звичайного сну, а досягається воно завдяки зниженню температури людського тіла.

Читайте також: Науково-фантастичні технології, що наближають нас до безсмертя

Слід зауважити, що введення в цей стан досягається за допомогою того, що людині через ніс вводять охолоджений скраплений газ, і завдяки цьому температура тіла знижується приблизно на один градус за годину. Після того як температура сягне позначки у тридцять два градуси, людина занурюється в той самий «летаргічний» стан, який може тривати досить тривалий час. Після ж того, як астронавти досягнуть своєї кінцевої мети, а саме прибудуть на Марс, інгаляції з газом повинні будуть припинитися, і відповідно космічні мандрівники поступово вийдуть з спокою, в якому вони перебували під час польоту.

Натхнення: vinbazar.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button