Людина

Таємниця походження людини розкрита: це гібрид свині і шимпанзе

Над Дарвіном теж колись сміялися, і до цих пір намагаються підколоти. Американець Юджин Маккарті з Університету штату Джорджія недавно спробував в черговий раз спростувати основні тези теорії еволюції людини, заявивши, ніби розвиток роду Homo почався з того, що самець звичайної свині, тобто хряк, злучився з самкою шимпанзе. Доктор Маккарті вважається одним з провідних світових фахівців з гібридам.

chimpork

Селекціонер вказує на те, що у людини багато спільного з мавпами роду шимпанзе, наші гени збігаються майже на 99%. Разом з тим, у людській фізіології є ряд ознак, які не зустрічаються у всіх інших приматів. Американець повідомляє, що ці відмінності швидше за все були успадковані людиною від іншого предка, і що в царстві тварин існує один звір, у якого є все те, що відрізняє землян від їх братів шимпанзе. Це Sus SCROFA – звичайна домашня свиня, або її неприручений родич – дикий кабан.

Маккарті має на увазі такі анатомічні характеристики хомо сапієнс, як майже безволосий шкірний покрив, потужні жирові відкладення під шкірою, світлі очі і видатний ніс. Є також безліч значимих для медицини схожостей в будові покривних тканин і внутрішніх органів людини і хрюшки. Так, наприклад, тканини свинячої шкіри і серцеві клапани можна пересаджувати людині.

Автор дивної гіпотези говорить, що після контакту кабана і мавпи нащадки стали здійснювати зворотну гібридизацію (беккросс) з шимпанзе, через що люди все-таки більше схожі на мавп, ніж на свиней. Через кілька поколінь гібрид примату і свині став досить фертильним, щоб відтворювати собі подібних і еволюціонувати в царя природи.

Твердження доктора Юджина Маккарті, звичайно ж, зазнали критики з боку як еволюціоністів, так і креаціоністів. Одні пишуть, що у свиней і мавп в статевих клітинах зовсім різні білки, які служать для розпізнавання, тому сперматозоїди і яйцеклітини цих видів ссавців розглядають один одного як чужинців. Запліднення вельми проблематично в даному випадку. Різниця в біохімії сформувалася в ході 80 мільйонів років еволюції свиней та вищих мавп від загального предка. Крім того, у шимпанзе 48 хромосом, а у свиней – всього 38, тобто передбачуваний гібрид був би напевно стерильним.

Деякі жартівники також пропонують доктору Маккарті особисто злучитися зі свинею, і подивитися, що вийде. А може, це американський селекціонер спочатку вирішив над всіма пожартувати?

Натхнення: kakmed.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button