Людина

Найбезглуздіші відмовки тих, хто прогулює роботу

Англійські соціологи провели опитування і виявили найпопулярніші відмовки, до яких вдаються недобросовісні працівники компаній.

Згідно зі статистикою, відмовками в ті чи інші періоди життя користується кожна людина, причому жінки рідше, ніж чоловіки. Це однаковою мірою стосується як особистого життя, так і роботи. З настанням весни і теплих днів особливо важко змусити себе ходити на роботу, тому деякі “трудяги” вирішують досягти успіху не ударною працею, а у вигадуванні найбільш оригінальних відмовок. Ні для кого не секрет, що керівники часто стикаються з тим, що співробітники телефонують їм перед початком робочого дня і відверто брешуть, щоби прогуляти робочий день. Англійські соціологи з агентства Benenden Health провели опитування і склали рейтинг найбільш смішних і безглуздих «відмазок», до яких вдаються недобросовісні працівники тих чи інших компаній.

В опитуванні взяли участь 1.000 керівників і 1.000 найманих працівників. З’ясувалося, що найпопулярнішою і природною з точки зору працівника «відмазкою» є проблеми зі здоров’ям. Заявою про те, що вчора ви були свіжі і бадьорі як огірочок, а сьогодні раптово не можете знайти в собі сили приїхати в офіс через недугу, начальство здивувати неможливо. Правда, багато керівників не вірять подібним відмовкам і не лінуються перевіряти акаунти в соціальних мережах раптово хворих співробітників з метою дізнатися, чим вони займалися вчора та про що пишуть сьогодні. Але всі ми живі люди, періодично хворіємо, і тому найбільш правдоподібно виглядають повідомлення про отруєння, розладі шлунка або вірусної інфекції та нежиті.

Однак деякі працівники підключають творчість та креативність, висуваючи такі версії прогулу, які їм самим здаються найбільш прийнятними. Самими оригінальними, а іноді і безглуздими соціологи визнали такі відмовки, як:

«Я отримав травму під час заняття сексом, тому на роботу не прийду»,

-Я невдало пофарбувала волосся і не можу вийти з такою головою з дому,

-Банку консервів впала мені на ногу і порізала великий палець на нозі ,

-По дорозі на роботу у мене порвалися штани,

-Моя собака боїться залишатися вдома одна ,

-У мене галюцинації ,

-Я вчора напився і зараз не розумію, де перебуваю ,

-Я не можу вийти з дому з причини, що заклинило замок ,

-Я обпікся тостером.

Деякі не соромляться по кілька разів оголошувати про смерть одних і тих же родичів, наприклад, при дослідженні був помічений працівник, у якого нібито кілька разів помирала мати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button