Технології

Samsung Galaxy S5 може потрапити в список медтехніки

Смартфон “Samsung Galaxy S5”, продажі якого стартують 11 квітня поточного року одночасно в 150 -ти країнах, судячи з усього, обіцяє скласти серйозну конкуренцію iPhone 5s. Зокрема, новинка від компанії “Samsung” вигідно відрізняється від останньої розробки компанії Apple водонепроникним корпусом, а також наявністю датчика і монітора серцевого ритму.

Samsung Galaxy S5 може потрапити в список медтехніки

Інакше кажучи, власники нового ґаджета від Samsung зможуть вираховувати частоту серцевих скорочень, просто приклавши палець до спеціальної платі на зворотній панелі пристрою. Варто підкреслити, що оснащення нового смартфона Heart Rate Sensor зацікавило фахівців Міністерства охорони здоров’я Південної Кореї. Причому зацікавило настільки, що вже плануються спеціальні випробування з метою підтвердити або відкинути ідею внести новинку Samsung в список пристроїв медичної спрямованості.

Читайте також: Galaxy S5 буде реагувати на рух голови і підморгування очей

Чи велика ймовірність того, що Galaxy S5 поповнить реєстр медтехніки, сказати складно. Однак немає сумнівів у тому, що своїми враженнями від новинки щасливі власники нових смартфонів поділяться вже в перші години старту продажів.

До речі, з нетерпінням чекають виходу Samsung Galaxy S5 на ринок і в Україні. Адже після цього ви зможете Samsung Galaxy S5 купить в Киеве . Втім, і деякі відмінності між двома смартфонами можна назвати умовними – зокрема, 5,1 -дюймовий дисплей Galaxy S5 перевершує 4 -дюймовий екран iPhone 5 з розміром і щільністю пікселів, але в той же час корейська новинка поступається американській в насиченості кольорової гами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button