Людина

Щедрість допомагає людям жити довше

Психологи реалізували унікальний експеримент, результат якого здивував всіх наукових працівників.

7eb914e8b3c8253b2509424cc3f76fb2

Слід зауважити, що завдяки новим проектам, ініціатори дослідів зафіксували цікаву закономірність. За словами фахівців, тривалість життя представників слабкої і сильної статі залежить від ступеня щедрості. Таку інформацію експерти повідомили після проведення комплексних спостережень. Відзначається, що в здійсненні комплексних досліджень активну участь взяли науковці з Університету Британської Колумбії. Виявилося, що філантропи мають більш низький рівень артеріального тиску, ніж інші люди.

Читайте також: 

Таким чином, вони захищені від передчасної смерті. Науковці вважають, що представники слабкої і сильної статі, які надають фінансову підтримку своїм родичам або стороннім людям, відчувають себе більш щасливими. Крім того, у них фіксується підвищена задоволення від життя. Вчені з Канади визначили ступінь впливу благодійності на самопочуття чоловіків і жінок.

Підсумки реалізованих проектів опубліковані в одному з наукових журналів. Виявилося, що щедрість допомагає людям довше жити. Доброта сприятливо відбивається на артеріальному тиску юнаків і дам.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button