Здоров'я

Фахівці назвали кілька ознак непридатності води

Фахівці назвали кілька ознак, що сигналізують про непридатність для вживання води. Відповідна стаття була опублікована в Business Insider.

Спочатку слід звернути увагу на прозорість рідини. Якщо вода каламутна, це може означати, що в ній присутні сторонні хімічні елементи або патогени. Пити її не рекомендується. Також варто визначити жорсткість речовини. У більшості випадків жорсткість означає, що у воді є надлишок кальцію або магнію. Проте вживати таку рідину все ж можна. Іноді такі властивості води може надати алюміній, свинець і марганець. Вживати таку рідину не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків для організму.

Жовтий відтінок воді надає велика концентрація металів, таких як мідь, залізо, свинець і марганець. У такому випадку рідина непридатна до вживання, оскільки вона може викликати ряд важких захворювань. Зелений або синій відтінок води є показником надлишку міді. Її вживання може призвести до недокрів’я, а також негативно позначитися на роботі нирок і печінки.

Запах тухлих яєць з води означає, що в ній є сірководень, який при впливі деяких видів бактерій здатний викликати зневоднення і пронос. Рибний запах рідини викликаний надлишком барію, що веде до підвищення артеріального тиску, а також до інших проблем, пов’язаних з кровоносною системою людини. Також не варто вживати воду з проржавілої каналізації, яка забарвлює її в червоний або коричневий колір, оскільки надлишок важких металів здатний викликати безліч захворювань, починаючи від проблем з кров’ю і закінчуючи проблемами з головним мозком.

Кнопка «Наверх»
Закрыть