Людина

Чи варто пити багато води?

Всі знають, що води потрібно пити більше, ніж хочеться. Але при цьому тільки кожна п’ята людина на Землі п’є стільки, скільки їй насправді необхідно.

Сара Сміт – 42-річна мати двох маленьких дітей з Великобританії. Вона, як і більшість інших, до початку цього наукового експерименту ніколи не пила рекомендовані лікарями 2-3 літри води в день. І страждала від поганого травлення, повільного метаболізму і регулярних головних болів. Після консультацій з медичними фахівцями вона погодилася взяти участь в експерименті.

24-01-15-foto-600x455-1

Їй запропонували протягом найближчих 30 днів пити не менш трьох літрів води за день, причому підходити до кулера треба було не менше п’яти разів протягом робочого дня. Жінка вирішила зробити перевірку і для себе: зробила фото в день початку 30-денного експерименту, а потім – в його кінці. І порівняла. Потрібно це їй було для того, щоб зрозуміти: працює підвищене споживання води чи ні.

[ads2] Адже зрозуміло, що фізичні відчуття – штука суб’єктивна, а на аналізи крові може вплинути безліч чинників.

“На першій фотографії мені здається, що мені 52, а не 42 роки, це шокує. На ній я – втомлена, зморшкувата людина з червоними плямами на обличчі. Я майже мертва на ній ..”, – говорить сама Сара.

Ось що вона записала у своєму щоденнику під час експерименту.

В кінці першого тижня я замітила, що робота моєї травної системи покращилася. Я зрозуміла, що раніше у мене просто погано працювали нирки. Головні болі стали проходити, покращилася гнучкість тіла.

На другому тижні я побачила, що колір мого обличчя змінюється. Потроху став зникати целюліт на ногах!

На третьому тижні обличчя Сари стало повністю здоровим на вигляд. Вона стримала свій апетит.

Читайте також: Як пити воду, щоб вона приносила користь

Дослідження показують, що більшість людей не в змозі добре розпізнавати сигнали голоду і спраги. Тому 37% людей на планеті переїдають тільки через те, що їдять, коли потрібно було б випити води.

На четвертому тижні Сарі стало здаватися, що вона стала зовсім іншою людиною.

А тепер чесно: хіба це було недостатньо переконливо?

Натхнення: lifter.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button