Здоров'я

Що приховує молоко?

Лікарі повідомляють, що вживання молочних продуктів може знизити ризик розвитку ряду захворювань, зокрема, таких як ожиріння та діабет 2-го типу.

foto_cikavosti_28.09.2014-09

Співробітники дослідницького центру в Квебеку і Університету Лаваля провели вивчення раціону добровольців і виявили залежність, яким чином звички харчування і вживання молочної їжі впливає на організм дорослої людини. У загальній складності були вивчені звичні раціони харчування близько 250 осіб і порівняні з клінічною картиною здоров’я цих людей. Виявилося, що надходження в організм транс-пальмітолеїнової кислоти, яка міститься в молоці, сирі, йогурті, жирах рослинного і тваринного походження, знижує кров’яний тиск у чоловіків і жінок, а також зниженню індексу маси тіла чоловіків.

Читайте також: Молоко змиває бактеріальну кислоту зі зубів

Вченим вдалося довести, що вживання молочних продуктів дійсно благотворно впливає на стан кісток дорослої людини і є прекрасною профілактикою остеопорозу і зниження кісткової маси. Даний факт підтвердили добровольці, яким лікарі рекомендували включити в свій щоденний раціон близько 2-4 порцій молочних продуктів для збереження балансу кальцію і мінералів в організмі. В рамках дослідження були спростовані вигадки про те, що молоко і продукти на його основі можуть стати причиною розвитку раку. Вчені відзначають, що молочні продукти з високим вмістом жиру можуть привести до розладу травлення у дорослих людей, тому для усунення проблем зі здоров’ям необхідно вибирати продукти жирністю менше 2%.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button