Різне

Що таке бінарні годинни і як вони працюють

Багато хто з нас бачили або чули про так звані бінарні годинни. З назви зрозуміло тільки одне – що це годинник. Виходить, вони повинні відображати час. Але яким чином це робиться, на перший погляд незрозуміло, оскільки бінарні годинни не мають ні стрілок, ні навіть циферблата.

Що таке бінарні годинни і як вони працюють

Отже, спробуємо розібратися, що таке бінарний годинник і як він працює. В основі бінарних годин або, як їх ще називають, LED годинни, лежить бінарна система, тобто поточний час відображається у двійковому форматі. На корпусі бінарних годин маються світлодіодні індикатори, які, як спочатку може здатися, запалюються абсолютно хаотично. Поточний час визначаться за допомогою додавання послідовності запалених індикаторів.

Зазвичай годинникову стрілку замінюють цифри 1, 2, 4, 8, хвилинну – 1, 2, 4, 8, 16, 32. Кожна запалена лампочка на корпусі бінарних годин відповідає тій чи іншій цифрі. Наприклад, світлові індикатори, відповідні цифрам 1 і 4 в часовому рядку або стовпці, при додаванні дають 5 годин. А світлові індикатори, відповідні цифрам 1, 2, 8, 32 – у хвилинній, при додаванні дають 43 хвилини. Всі разом говорить про час 5 годин 43 хвилини. На наведеній картинці бінарні годинни показує 3 години 25 хвилин.

Як виявилося, не так вже й складно розібратися, що таке http://ledmag.net/ і як вони працюють. А навіщо ж вони потрібні, напевно, кожен відповість для себе сам. По-перше, рішення купити бінарні годинни підкреслить вашу унікальність, так як це не просто годинник, а елемент стилю. По-друге, бінарні або LED годинни тренують і покращують пам’ять.

Щодо своїх традиційних побратимів по визначенню часу, бінарні годинни з’явилися недавно, але вже починають завойовувати симпатію користувачів. У всі періоди час був найважливішою складовою нашого життя. У реактивне століття, коли на рахунку кожна хвилина, обходитися без годин навчилися лише одиниці, решті більшості необхідно все-таки за часом стежити, при цьому особливої ??різниці немає, бінарні у вас годинни, пісочні або електронні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button