Людина

Що збуджує чоловіків найбільше

при першій зустрічі представники сильної статі звертають увагу на фігуру жінкиДумка про те, що чоловіки при першій зустрічі звертають увагу на фігуру жінки, знайшло наукове підтвердження. Вчені з університету Небраски – Лінкольна довели, що представники сильної статі у меншій мірі дивляться в очі. Проведене дослідження цікаве ще й тим, що представниці прекрасної половини людства поводяться схожим чином.

Вчені проаналізували поведінку 36 чоловіків і 29 жінок. Для цього фахівці застосували систему стеження за рухом ока – шолом з двома датчиками, закріпленими перед очима, які спостерігають за будь-якими рухами зіниць. Як пише Daily Mail, добровольці розглянули десять фотографій, на яких одна і та ж жінка була худою, середньої і повної статури.

Дослідження показало, що і жінки, і чоловіки сфокусували свій погляд на талії, стегнах і грудях, а вже потім дивилися на обличчя. Поведінку чоловіків експерти пояснили тим, що таким чином вони оцінюють потенційну здатність жінки до дітородіння. Що стосується прекрасної половини, то вони швидше за все порівнюють себе з незнайомкою.

“Ми живемо в культурі, де основний акцент телебачення та ЗМІ роблять на жіночому тілі. З часом це стає для нас звичайною справою і за звичкою наш погляд затримується саме на тих частинах, які найчастіше потрапляють в об’єктиви”, – цитує USA Today провідного автора дослідження Сару Джервіс. За її словами, проведене дослідження – перше офіційне підтвердження сформованого стереотипу.

Зазначимо, що висновки вчених суперечать результатам дослідження британських колег. Фахівці змогли довести, що при першій зустрічі з жінкою близько 70 % чоловіків звертають увагу на очі, потім на посмішку і тільки на третьому місці опинилася груди. У п’ятірку чоловічих уподобань також увійшли вага і волосся. Дослідження, в якому взяли участь тисяча осіб, було проведено компанією Murine eye drops.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button