Людина

Шість звичок, які допоможуть зберегти зір

Різноманіття навколишнього світу людині розкривається завдяки зору. Для накопичення інформації, осмислення та усвідомлення навколишньої обстановки у кожної людини є очі. Природа подарувала такий універсальний інструмент, а людині потрібно подбати про його збереження.

c27ada8d5c3718c8511ba16f20a24812

У нинішній комп’ютеризований вік зберегти зір людям стало складніше, оскільки час, проведений перед екраном, постійно збільшується. Відповідно, очі втомлюються і сльозяться. Та багато людей зіткнулися з погіршенням зору. Що потрібно знати в подібних випадках? Що робити, щоб не втратити цінну здатність бачити, не зіткнутися з очними хворобами? Пропонуємо нескладні поради, які дозволять підтримати організм і продовжать ясний погляд очей.

  1. Розпрощайтеся з звичкою палити. Якщо людина курить, то вона руйнує не тільки легені, але і псує зір. Куріння сприяє підвищенню внутрішньоочного тиску, яке призводить до різних хвороб очей.
  2. Їжте більше чорниці. Така ягода, як чорниця, здатна збільшити гостроту зору і знизити втому очей. Також вона запобігає багатьом очним захворюванням. Щоб їсти чорницю круглий рік, ягоди можна заморозити.
  3. Привчиться до прийому мультивітамінів. Згідно зі статистичними даними, у людей, які приймають вітаміни, проблем із зором менше.
  4. Застосовуйте захисні окуляри. Плаваючи в басейні, в якому провели хлорування, застосовуючи в роботі зварювання, просто прибираючи територію на вулиці – не полінуйтеся скористатися спеціальними захисними окулярами. Це попередить пошкодження очної рогівки, а отже, збереже зір.
  5. Прогулянки на свіжому повітрі – запорука здоров’я. Гуляти на свіжому повітрі корисно для всього організму, а для зору – в першу чергу, тому що, перебуваючи на природі, людина розслаблюється і дає відпочити своїм очам.
  6. Давайте очам відпочити. При тривалій роботі на комп’ютері, а також при тривалому читанні, потрібно через кожну годину дозволяти очам трохи відпочити. Потрібно всього 30 секунд. На цей період потрібно сфокусувати свій погляд на певній точці.

Якщо дотримуватися цих порад, зір збережеться на багато років.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button