Людина

Шкіра астронавтів має властивість стоншуватися на 20%

Як заявили автори наукових досліджень, шкірний покрив астронавтів може тоншати на 20% після тривалого перебування людини в космосі.

0382bb7cdfd4c4b3909736003d6226a5

Такий висновок співробітники клінічних центрів зробили після здійснення додаткових спостережень і дослідів. З’ясувалося, що велика кількість любителів позаземних польотів скаржиться на проблеми з шкірою, що виникають по прибуттю індивідуума з відкритого простору. Слід зауважити, що над здійсненням досліджень займалися представники з космічних агентств Європи і Сполучених Штатів Америки.

Згідно інформації, отриманої в ході проведення дослідів, шар шкіри може зменшуватися на 20 відсотків після здійснення польоту. Карстен Кеніг, провідний науковець з кафедри біофотоніки і лазерних технологій, аналізував дані трьох космонавтів до і після космічної подорожі.

Виявилося, що втрата шкірного покриву відбувається через вироблення колагену. Тобто, в одному з шарів шкіри активізується ефект антистаріння. У найближчому майбутньому медики реалізують комплекс випробувань, спрямованих на створення ряду захисних засобів від передчасної втрати важливих тканин. Таким чином, тривале перебування людей в космосі негативно відбивається на стані здоров’я чоловіків і жінок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button