Здоров'я

Шкіра не потерпить занадто багато світла та мобільного зв’язку

Шкіра не потерпить занадто багато світла та мобільного зв'язкуНещодавно вчені розповіли, які предмети з числа тих, якими мільйони людей користуються щодня, приховують у собі потенційну загрозу для стану шкіри людини.

Проведеними дослідженнями було встановлено, що причиною несподіваного дерматиту можуть виявитися енергозберігаючі лампи та мобільні телефони.

Випромінювання енергозберігаючих ламп, які розташовані на відстані менше тридцяти сантиметрів від поверхні тіла людини, може мати негативний ефект. Ультрафіолетове випромінювання від таких ламп може викликати подразнення шкіри, розповідають досвідчені фахівці. Лікарі відзначають, що якщо сама лампочка чимось закрита, то вищевказаної проблеми не виникає, і не варто в цьому випадку побоюватися можливості розвитку раку. Тим, хто хоче захистити себе максимально надійно, експерти рекомендують використовувати екрани для поглинання ультрафіолетового випромінювання.

Фахівці окремо відзначають, що використання енергозберігаючих ламп може зробити негативний вплив на людей, які мають проблеми з надмірною чутливістю шкіри.

Дослідники також розповідають, що останнім часом вони часто стикаються з таким явищем, як «дерматит мобільного телефону», який представляє собою роздратування на обличчі, що виникає після тривалого використання мобільного телефону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button