Екологія

Штучна зміна клімату сприяє глобальній катастрофі

Американські вчені прийшли до висновку, що штучна зміна клімату сприяє глобальній катастрофі. Вчені США показали модель можливих наслідків управління кліматом людиною.

Передбачається, що подібне управління зможе в повній мірі відновити рівновагу глобального потепління. У прогнозах і розрахунках говориться, що штучне зниження температури на Землі можливо, але призведе до засух в Амазонії.

Вчені виходять з того, що з 2020 по 2070 роки на екватор в область стратосфери увірветься діоксид сірки. Він буде розпорошуватися кожен рік в кількості п’яти мільйонів тонн. Це можна порівняти з виверженням могутнього вулкана. В даному випадку загальне похолодання складе один градус за Цельсієм.

В майбутньому рясні викиди діоксиду сірки будуть сприяти швидкому зростанню температури Тихого океану в області течії Ель-Ніньо. Внаслідок цього над джунглями Амазонії настане тривала посуха.

Американський штат Флорида — регіон США, де вплив глобального потепління може бути найбільш небезпечним. Третина узбережжя штату в найближчі десятиліття може зникнути через різке підвищення рівня вод.

Незважаючи на таку реальну загрозу нещодавно співробітникам департаменту захисту навколишнього середовища в цьому штаті заборонили використовувати терміни “глобальне потепління” і “зміна клімату” в будь-яких документах, чи то звіт або електронний лист від чиновника до чиновника. Про це місцевому порталу Florida Center for Investigative Reporting розповіли колишні працівники департаменту.

Як повідомляється, ця заборона вже вплинула на роботу відомства, а саме на його звіти, освітню діяльність та громадську роботу. У департаменті, бюджет якого складає $1.4 млрд, працюють понад 3 тис. осіб.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments